O mnie

Trening Personalny

Cześć!
Nazywam się Piotr Maleńczak, kocham sport, muzykę i stawanie się coraz lepszy w tym co robię

AKADEMIA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO – TYTUŁ TRENERA

POLITECHNIKA ŚLĄSKA – MGR INŻ. BUDOWNICTWA

lata doświadczenia w prowadzeniu treningów

dziesiątki zadowolonych klientów

setki godzin spędzonych na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności

tysiące treningów i przebytych kilometrów

Wszechstronność poprzez przeplatanie treningu siłowego, street workoutu, akrobatyki i biegów ultra, daje bezcenne doświadczenie dzięki któremu wiem jak łączyć, czasami skrajne dyscypliny, i być wszechstronnym sportowcem.

Pasje w życiu daje nam niezliczone ilości energii na każdy dzień. Dzięki niej stajemy się coraz lepszymi ludźmi, kształtujemy nasz charakter, co przekłada się na wszystkie aspekty naszego życia.

Zaangażowanie, nieustępliwość, sumienność, podnoszenie się do porażkach i ciągłe dążenie do bycia lepszym to cechy dzięki którym osiągamy więcej i poprawiamy swoją jakość życia. Tych cech uczy nas sport. W szczególność jeżeli postawimy sobie ambitne cele na które trzeba sporo czasu aby zobaczyć wynik.

Biegi ultra, kalistenika, akrobatyki, to sporty które wymagają czasu, determinacji, pokonywania własnych słabości, czasami lęku, aby stawać się lepszym. Ale to właśnie to co nie przychodzi łatwo daje najwięcej satysfakcji i podnosi naszą pewność siebie.

Trenuję 12 razy w tygodniu, do tego pracuję na etacie i prawie codziennie ćwiczę grę na perkusji. Wiem jak zarządzać czasem, jak motywować się do realizacji całego planu. Po wiem gdzie zmierzam i czego oczekuję.

Jeżeli Ty również masz determinację, zaangażowanie i chęć stania się lepszym, ale brakuje Ci wskazówek i drogi. Czy to do poprawy sylwetki, a co za tym idzie i zdrowia, czy może do realizacji swoich celów i wyzwań sportowych to zapraszam do kontaktu. Pokażę Ci jak realizować Twój cel. Jak stać się lepszym, sprawniejszym i czuć się kimś wyjątkowym.

Jednak od razu ostrzegam. Nie będzie żadnego pobłażania i głaskania. Będzie praca która ma przynieść efekt i która wymaga zaangażowania. Motywacja to coś co działa na emocje, ale jest krótko trwałe. Tylko wizja celu daje nam prawdziwą się do codziennych zmagań. Dlatego jeżeli masz cel, jesteś w stanie się zaangażować w 100 procentach to zapraszam do współpracy. Czas to najcenniejsze co mamy, dlatego róbmy to na czym nam zależy i co przynosi efekt!

BUT

Opinie:

Ja pokonałem swoje nawyki i zrobię wszystko aby pomagać innym i otrzymywać takie wiadomości…

…”Jestem Ci mega mega mega wdzięczna za wszystko…W sumie to nawet nie wiem jak mam Ci dziękować”…

…”Bardzo się cieszę, że Ty też masz satysfakcję z naszej pracy! 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona 🙂„…

Zapisz się na darmowe konsultacje