O mnie

Trening Personalny

Cześć, nazywam się Piotr Maleńczak. Zajmuje się treningiem siłowym, akrobatyką i treningiem biegowym

lata doświadczenia w prowadzeniu treningów

dziesiątki zadowolonych klientów

setki godzin spędzonych na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności

tysiące treningów i przebytych kilometrów

Wszechstronność poprzez przeplatanie treningu siłowego, kalisteniki, akrobatyki i biegów ultra, daje bezcenne doświadczenie dzięki któremu wiem jak łączyć, czasami skrajne dyscypliny, i być wszechstronnym sportowcem.

Najważniejsze jest osiąganie celów i realizacja własnych planów. Większość treningów i trenerów idzie po najmniejszej linii oporu poprzez planowanie treningów w oparciu o kulturystykę. Jednak nie każdy musi być fanem „pompowania” mięśni. Dzięki mojej wszechstronnej wiedzy poprzez obcowanie z wieloma dyscyplinami sportu znajdziemy sposób aby zrealizować Twoje plany w ciekawy, a przede wszystkim, Tobie odpowiadający sposób. Może przy okazji nauczysz się kilku ciekawych sztuczek które wywołają efekt WOW wśród Twoich znajomych.

Jednak od razu ostrzegam. Nie będzie żadnego pobłażania i głaskania. Będzie praca która ma przynieść efekt i która wymaga zaangażowania. Motywacja to coś co działa na emocje, ale jest krótko trwałe. Tylko wizja celu daje nam prawdziwą siłę do codziennych zmagań. Dlatego jeżeli masz cel, jesteś w stanie się zaangażować to zapraszam do współpracy! To co zrobimy będzie tak dobre, że sam nie będziesz w stanie uwierzyć jak dużo osiągnąłeś!

Więcej o mnie znajdziesz na instagramie i you tube:

ig: @MonsterFit.pl

yt: Monsterfit

Opinie:

Ja pokonałem swoje nawyki i zrobię wszystko aby pomagać innym i otrzymywać takie wiadomości…

…”Jestem Ci mega mega mega wdzięczna za wszystko…W sumie to nawet nie wiem jak mam Ci dziękować”…

…”Bardzo się cieszę, że Ty też masz satysfakcję z naszej pracy! ? Ja jestem bardzo zadowolona ?„…

Zapisz się na darmowe konsultacje