O mnie

Trening Personalny

Cześć!
Nazywam się Piotr Maleńczak, jestem dyplomowanym trenerem personalnym

AKADEMIA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO – TYTUŁ TRENERA

POLITECHNIKA ŚLĄSKA – MGR INŻ. BUDOWNICTWA

4 lata doświadczenia w prowadzeniu treningów

dziesiątki zadowolonych klientów

setki godzin spędzonych na doskonaleniu swojej wiedzy i umiejętności

tysiące przerzuconych kilogramów i zrobionych kilometrów

Budowanie mam we krwi, a nie ma nic cenniejszego i dającego więcej satysfakcji niż „budowanie” nas samych.

Dzięki treningowi personalnemu wspólnie przejdziemy naukę kontroli własnego ciała od „raczkowania” po sprint. Nauczę Cię jak zapanować nad ciałem tak aby każde ćwiczenie i czynność dnia codziennego była wykonywana w harmonii z układem ruchu, co jest najskuteczniejszą prewencją przed urazami i bólem.

Co więcej dzięki treningowi opartemu na podstawowych wzorcach ruchowych i wolnych ciężarach ukształtujemy Twoją sylwetkę, poprawimy stabilizację oraz zwiększymy siłę Twoich mięśni. Trening to nie tylko przerzucanie ciężarów czy „pompowanie bicepsów”. To przede wszystkim rozwój nas samych. Przeciwdziałanie naszym słabościom, złym nawykom i wrodzonemu lenistwu, które jest plagą naszych czasów. Jest to praca nad sobą która wzmacnia nasze ciało, ale też i charakter.

Trening, sport to pasja która przerodziła się w zawód. Zawód dzięki któremu  jestem w stanie Ci pomóc  stawać się lepszą osobą i realizować Twoje cele.

Zapytasz dlaczego mi na tym zależy?

Odpowiedź jest prosta. Sam przez to przechodziłem. Lenistwo, brak chęci do nauki, pracy nad sobą i swoimi słabościami. Jedyne co się liczyło to przyjemności i spędzanie dziesiątek godzin na robieniu dosłownie niczego.

Jednak nie poddałem się. Zacząłem walczyć o swoje marzenia, cele, wygląd, o swoją przyszłość. Lenistwo, to nasza największa choroba przez którą nie osiągamy tego, do czego jesteśmy zdolni.

Wtedy rozpoczęła się przygoda z treningiem siłowym. Praca nad samym sobą, swoimi słabościami, złymi nawykami, lenistwem i brakiem wiary dodała mi siłę. Zmieniłem nawyki, zacząłem pokonywać własne słabości i realizować cele o których bym nie pomyślał. Podniosłem 150 kg, poprawiłem swoją sylwetkę, a w maju wziąłem udział w nocnym ultra maratonie i zrobiłem 100 km w górach w 24 godziny.

Ja pokonałem swoje nawyki i zrobię wszystko aby pomagać innym i otrzymywać takie wiadomości…

…”Jestem Ci mega mega mega wdzięczna za wszystko…W sumie to nawet nie wiem jak mam Ci dziękować”…

…”Bardzo się cieszę, że Ty też masz satysfakcję z naszej pracy! 🙂 Ja jestem bardzo zadowolona 🙂„…

Czym się wyróżniam? Widzę przede wszystkim drugą osobę i największą wartością dla mnie jest pomoc człowiekowi. Poprawa sprawności, sylwetki, siły, powrót do sprawności po kontuzji i prewencja przed kolejnymi to podstawowe korzyści jakie czerpiemy z treningu, ale to nie wszystko co możemy razem wypracować. Gwarantuję, że każdy trening będzie najbardziej wyczekiwanym momentem Twojego dnia :)!

Zapisz się na darmowe konsultacje